Výrobce nejestetičtějších rolet a žaluzií

Zastínění oken v podobě rolet a žaluzií je výrazným prvkem, který přitáhne váš zrak i pozornost vašich hostů, a ve slunečním světle je vidět každý detail zpracování. Zde není místo pro kompromis. Estetice našich výrobků proto věnujeme velkou pozornost – chceme, aby ve vašem interiéru vypadaly skvěle.

Od detailu k celku

Když na vás doslova praží slunce, není nic horšího než roleta, která neplní svou funkci. Pokud jde o bezproblémové fungování rolet, máme naštěstí hodně zkušeností: podnikat jsme začali před 10 lety právě výrobou komponentů pro ně. Jsme jednou z předních společností v České republice působících v tomto oboru. Naše zkušenosti s výrobou nejmenších dílů, které zajišťují funkčnost a životnost rolet, nám umožnily rozšířit výrobu a stát se výrobcem, s jehož produkty jsou zákazníci 100% spokojení.

– Estetika a úprava

Okna jsou jednou z nejdůležitějších součástí vašeho domova – díváte se na ně a přes ně každý den. Rolety a žaluzie, které se stanou jejich součástí, a tedy i součástí interiéru, musí být estetické a ladit s jejich charakterem. Se správným výběrem zastínění, které odpovídá stylu místnosti, vám pomůže naše interiérové designérka a inspirační zóna.

– Kontrola kvality a polská výroba

Komponenty pro naše rolety a žaluzie vyrábíme sami v Polsku a nad kvalitou výroby máme plnou kontrolu. Proto jsou všechny díly našich sad vzájemně dobře sladěny a umožňují bezproblémový chod rolet. Naše výrobky a jejich komponenty nedovážíme z Číny, od různých výrobců s důrazem na množství, takže můžeme zaručit kvalitu a trvanlivost našich řešení.

– Užitečné po celá léta

Každý výrobek v našich domácnostech, od hrnku v kuchyni po pračku v koupelně, se může pokazit, a proto našim zákazníkům poskytujeme náhradní mechanismus ihned a bez příplatku. Dobře také chápeme, že za nějaký čas můžete chtít změnit design interiéru a zvolená barva látky v roletách s ním nemusí nutně ladit. Proto při nákupu plisovaných rolet nabízíme možnost výměny materiálu, pokud to v budoucnu budete potřebovat.