Neinvazivní rolety

Počet produktů: 106

Zobrazení 1-24 z 106 položek

Jaké jsou vlastnosti nerušivých rolet?

Nerušivé rolety jsou vynikající volbou pro kancelářské a obytné prostory. Zákazníci se velmi často rozhodují pro tento výrobek. Není divu. Má totiž mnoho výhod. K některým z nich patří: nekomplikovaná instalace a přijatelná cena. V tomto článku se dozvíte více o výhodách volby nenasouvacích rolet. Zaujalo vás to? Čtěte dále.

Jaké jsou důvody, proč se rozhodnout pro rolety bez vniknutí?

Neinvazivní rolety vytvářejí úžasný design interiéru. Dodávají se v široké škále barev. Proto můžete výrobek snadno sladit s designem místnosti. Jeho použitím vytvoříte příjemnou atmosféru, která je přizpůsobena potřebám uživatelů. Ti budou moci pohodlně vykonávat své povinnosti.

Jaké jsou výhody volby nerušivých rolet?

Jednou z výhod, které intruzivní interiérové rolety nabízejí , je: neinvazivní instalace. Velkou výhodou tohoto řešení je, že po montáži tohoto výrobku zůstanou okna v perfektním a neporušeném stavu. Instalace totiž nevyžaduje vrtání otvorů do rámů ani použití speciálního nářadí. Probíhá mimořádně hladce.

Pro jaké interiéry budou žaluzie vhodné

Invazivní rolety se uplatní prakticky v každé místnosti! Hodí se například do ložnice, obývacího pokoje, kanceláře, koupelny i dětského pokoje. Zákazníci se pro toto řešení rádi rozhodují kvůli univerzálnosti tohoto výrobku.

Invazivní žaluzie. Co to znamená?

Hlavní úlohou invazivních žaluzií je ochrana před slunečními paprsky. S jejich používáním je však spojeno mnoho dalších výhod. Umožňují snížit nadměrné zahřívání místností. Zaručují také soukromí. A jsou také nádhernou dekorací. Za vysvětlení stojí i samotný termín: neviditelné. Neviditelné rolety. Co to znamená? Zde je třeba zmínit invazivní metody, které zahrnují vrtání otvorů na vhodném místě, například v rámu okna. Tato instalace zaručuje především: pevnost uchycení.

V jakých místnostech jsou neinvazivní denní žaluzie nejvhodnější?

Pokud chcete přesně kontrolovat množství slunečního světla, které do místnosti proniká, budou pro vás invazivní žaluzie den/noc tou nejlepší možnou volbou. Jsou vhodné např: ložnice. Právě zde dokonale plní svou funkci. Umožňují vytvořit v interiéru atmosféru. Nerušivá roleta je také dobrým řešením pro: dětský pokoj. Je však důležité, aby byla vhodně umístěna. Vytvoří v místnosti spíše polotmu než úplnou tmu. Tento kryt se bude dobře hodit také do kuchyně, zejména do té, která se nachází na jižní straně.

Co stojí za to vědět o konstrukci neviditelných žaluzií?

Neviditelné denní/noční žaluzie jsou vybaveny samosvorným mechanismem START&STOP®. Ten je zodpovědný za udržení rolety na místě, i když není zcela vytažená. Výrobek má také: napínač řetízku a boční napínání látky. Mechanismus je k dispozici v bílé barvě. Na požádání jej lze vyměnit za hnědý.

Proč jsou nezatahovací rolety ideálním řešením pro pronajatý byt?

Stínící rolety. Lze je instalovat bez přímého zásahu do oken a bez jakéhokoli vrtání. Rozhodnete-li se pro tento typ výrobku, ušetříte si starosti spojené s poškozením konstrukčních prvků okna. Měli byste si uvědomit, že nástěnné rolety se hodí prakticky ke každému typu okna. Před jejich nákupem je však vhodné provést přesné měření.

Z výše uvedených důvodů jsou nápadné rolety ideální pro pronajímané bydlení. Nájemce je totiž povinen vrátit prostory ve stejném stavu, v jakém se do nich nastěhoval. Tyto typy krytů nezanechávají žádné stopy.

Jaké jsou vlastnosti neinvazivních rolet v kazetě?

Kaseta je prvek, do kterého je látka navinuta. Taková roleta je zároveň mimořádně praktickým výrobkem, který má jedinečný design. Dokáže velmi dobře zatemnit místnost. Zároveň poskytuje elegantní a moderní dekoraci.

Jak fungují denní a noční rolety?

Vrstvy tohoto typu rolet se při zakrývání a odkrývání pohybují nahoru a dolů vzhledem k oknu, ve kterém jsou instalovány, a zároveň se pohybují i vůči sobě navzájem. To znamená, že můžete plně ovládat intenzitu světla, které do místnosti proniká. Mohlo by se tedy zdát, ževnitřní nerušivé žaluzie není snadné ovládat. To však není pravda. Od ovládání klasických žaluzií se liší jen nepatrně.

Praktické a funkční žaluzie na den a noc. Jaké mají další výhody?

Praktičnost a funkčnost jsou jen některé z výhod denních a nočních žaluzií. Kromě toho se vyznačují:

  • zajímavým designem,
  • originálními barvami,

Tyto kryty tvoří originální okenní dekoraci. Jsou ideální do malých místností. Za zmínku stojí, že nezabírají prakticky žádný další prostor.

Jsou ideálním doplňkem do malé místnosti.

Použití nerušivých rolet v interiéru. Shrnutí

Možnost instalace bez vrtání a šroubů. To vše díky neprůchozím žaluziím. Tyto kryty poskytují soukromí a zároveň jsou: dodatečnou dekorací! Mají vysoký estetický dojem. Skvěle doplňují prostor. A navíc se velmi snadno instalují. Výhodou intruzivních rolet je také to, že se snadno udržují v čistotě. Pro nájemce se jedná o mimořádně praktické řešení.

Snadné přizpůsobení interiéru - další vlastnost nerušivých rolet

Jednou z vlastností neprůhledných rolet, která stojí za zmínku, je to, že je lze snadno přizpůsobit interiéru a jeho funkci. Jsou vyrobeny z materiálů, které nepropouštějí sluneční paprsky. Jsou ideální do kanceláří, kuchyní nebo obývacích pokojů. U společnosti oslonaokna.pl jsou všechny rolety vyráběny na zakázku. Při výrobě se přihlíží k individuálním potřebám zákazníka. Aby bylo možné rychle a efektivně zadat objednávku, je třeba změřit šířku okenního skla. K naměřené šířce je třeba připočítat 2 až 4 cm. To je třeba provést tak, aby byl materiál o něco širší než sklo, ale nepřekrýval kliku. Měli byste také změřit výšku okenního křídla.

V obchodě máte na výběr z barev prointenzivní rolety, jako jsou bílá, vanilková, melanžová, jasanová, světle šedá, šedá, oranžová, grafitová, tmavě medová, mořská, čokoládová a černá. Prémiové barvy jsou k dispozici jako samostatný produkt. Patří mezi ně barvy jako borovice, wenge, ořech, ecru a bříza. Nabízené výrobky jsou pro zákazníka cenově atraktivní!