Volně visící rolety

Počet produktů: 25

Zobrazení 1-24 z 25 položek

Volně zavěšené rolety jsou klasickou a osvědčenou formou okenních závěsů, které jsou u našich zákazníků stále oblíbené. Vyznačují se volnou montáží, kterou lze snadno provést svépomocí bez nutnosti zapojení odborníka. Díky tomu je jejich přizpůsobení vašim potřebám snadné a pohodlné.

Jednou z největších výhod volně zavěšených rolet je to, že je lze namontovat na různé povrchy, jako je strop, stěna, výklenek nebo okenní rám. To znamená, že je můžete namontovat prakticky kamkoli, co nejlépe vyhovuje vašim preferencím a stylu interiéru. Ať už mají vaše okna neobvyklé rámy, jsou neklopná nebo mají velké rozměry, volně zavěšené rolety na míru dokáží splnit vaše očekávání.

Díky možnosti objednat si volně visící rolety na míru máte jistotu, že obdržíte výrobek, který bude dokonale přizpůsoben vašim oknům. Šířku rolety si můžete zvolit od 40 cm do 210 cm a výšku až do 170 cm. Díky tomu je mnohem snazší přizpůsobit rolety neobvyklým rozměrům oken a zajistit jejich dokonalé padnutí a estetický vzhled.

Volně visící rolety na míru nabízejí nejen praktičnost, ale také široký výběr materiálů, barev a vzorů. Můžete je přizpůsobit stylu a charakteru vašeho interiéru a vytvořit tak harmonický a individuální prostor. Ať už dáváte přednost jednobarevným látkám, jemným vzorům nebo výraznějším motivům, jistě si vyberete tu správnou, která bude vyhovovat vašim potřebám.

Za zmínku stojí také to, že volně visící rolety vyrobené na míru jsou odolné a snadno se čistí. Tkaniny, ze kterých jsou vyrobeny, jsou odolné vůči nečistotám a lze je snadno čistit jemnými čisticími prostředky. Díky tomu si rolety zachovají svůj krásný vzhled po mnoho let.