Moderní rolety

Počet produktů: 301

Zobrazení 1-24 z 301 položek

Nejlepší moderní interiérové žaluzie. Které?

V obchodě oslonaokna.pl najdete široký výběr moderních vnitřních žaluzií. Každý výrobek se vyznačuje něčím jiným, ale nejdůležitější je, že žaluzie jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a komponentů. Chcete se o nich dozvědět více? Přečtěte si tento článek.

Funkčnost a netradiční design, to jsou vlastnosti moderních žaluzií

Moderní interiérové rolety se vyznačují také promyšleným designem. Jejich ovládání je jednoduché a pohodlné. Umožňují nastavit stupeň osvětlení interiéru podle vašeho vkusu. Máte možnost si světlo v místnosti upravit sami. Můžete se rozhodnout pro kvalitní moderní žaluzie méně invazivní. U těchto modelů není třeba vrtat otvory do okenních rámů. Výrobky nabízené společností oslonaokna.pl mají dlouhou životnost. Další jejich vlastností je, že jsou odolné. Kromě toho jsou také odolné proti vlhkosti. Na 100 % tak splňují očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Jaké jsou výhody volby moderních žaluzií?

Třemi hlavními vlastnostmimoderních žaluzií jsou funkčnost, praktičnost a vysoká úroveň estetiky. Velkou výhodou tohoto řešení zastínění interiéru je také to, že s nimi můžete v interiéru vytvořit jedinečnou atmosféru. Díky širokému výběru různých barev můžete moderní rolety snadno sladit s ostatními prvky interiéru.

Proč se rozhodnout pro moderní noční rolety v kazetě?

Moderní rolety v kazetě se snadno udržují v čistotě. Jejich materiál dobře přilne ke sklu, což znamená, že se kryty špiní mnohem pomaleji než například ty bez kazety. Instalace je dětsky snadná. Není nutné žádné vrtání. Provádí se pomocí speciálních neinvazivních držáků.

Jaké jsou nejdůležitější výhody látkových rolet?

Moderní látkové okenní rolety jsou univerzální a praktické. Doporučujeme je lidem, kteří hledají osvědčené a účinné řešení. Vyznačují se vysokou odolností. Jsou také odolné vůči působení vnějších vlivů. Nebojí se ani UV záření. Další vlastností moderních rolet je jejich jednoduchý a spolehlivý mechanismus. Kromě toho také vypadají designově. Jsou ekologickým řešením, které nemá negativní vliv na pohodu ani zdraví lidí!

Kdy se vyplatí používat volně zavěšené rolety?

Volně zavěšené rolety lze s úspěchem použít na velká okna. Tyto modely budou dokonale plnit svou funkci v kuchyni, obývacím pokoji i ložnici. Budou se hodit zejména do těch interiérů, které jsou zařízeny v minimalistickém stylu. Jejich hlavní funkcí je ochrana před nadměrným slunečním zářením a pohledem cizích osob. Moderní interiérové žaluzie dokáží snížit teplotu v místnostech. Jsou skvělým řešením pro taková místa, kde pracujete nebo odpočíváte. S kvalitními, esteticky působícími žaluziemi vytvoříte útulnou a příjemnou atmosféru.

Výhody plisé

Velkou výhodou plisovaných žaluzií je, že je lze použít na okna jakéhokoli tvaru a velikosti. Zaručují vynikající ochranu před nadměrným slunečním zářením. Pohodlí, které poskytují moderní okenní žaluzie, spočívá v tom, že máte možnost regulovat míru zastínění, proudění přirozeného světla a tepla v interiéru.

Jaký druh moderních žaluzií vybrat do obývacího pokoje?

Plissé rolety jsou vynikající volbou pro ty, kteří chtějí maximální funkčnost a pohodlí. Je velmi důležité, aby byly žaluzie o několik tónů světlejší než barevné provedení stěn obývacího pokoje. Dobře budou fungovat i klasické rolety v tmavších barvách. Je to proto, že pohlcují velkou část slunečních paprsků. Zároveň také okno zcela nezastíní.

Co bych měl zvážit při výběru rolet do dětského pokoje?

Při zařizování dětského pokoje je velmi důležité zajistit správné světelné podmínky. Nejlepším řešením je zvolit praktické moderní okenní rolety. Plní dvě velmi důležité funkce, a to regulaci množství světla pronikajícího do místnosti a zajištění soukromí. Vytvářejí útulnou a bezpečnou atmosféru. Doporučujeme modely s praktickými bezpečnostními prvky. Ideální jsou například rolety s kazetami.

Jaké rolety do dětského pokoje v období kojeneckého věku?

Vlastnosti, které by moderní vnitřní žaluzie měly mít, jsou pohodlí, snadné používání a použitelnost. Dobrou volbou budou zatemňovací modely, stejně jako modely pro denní nošení. První možnost je skvělou volbou vzhledem k tomu, že děti přes den spí. Sluneční světlo by bylo překážkou jejich klidného spánku. V takovém pokoji by se dobře uplatnily i žaluzie s denním spánkem.

Nejlepší žaluzie do kuchyně

Skvělou volbou do kuchyně budou rolety vyrobené z polyesteru. Jejich velkou výhodou je, že účinně zatemňují místnost. Výhodou je bezesporu také to, že se snadno udržují v čistotě. Při údržbě stínidel je však třeba dbát zvýšené opatrnosti. Za zmínku stojí, že modely vyrobené z polyesteru jsou vzduchotěsné a odolné vůči vlhkosti.

Jak správně pečovat o moderní rolety?

Moderní okenní rolety jsou nejen funkční součástí domu, ale také krásnou dekorací. Jejich pravidelná údržba je nezbytná. Právě díky ní budete moci kryty používat po dlouhou dobu. Zároveň si zachovají svou estetiku a funkčnost. Látkové rolety by se měly čistit chemicky. K tomuto účelu se vyplatí použít například hadřík z mikrovlákna nebo vysavač.

Výběr nejlepších moderních interiérových rolet. Shrnutí

Interiérové rolety, které nabízíme v obchodě oslonaokna.pl, se vyznačují funkčností a mimořádně estetickým vzhledem. Osvědčí se jak v klasickém, tak v moderním uspořádání. Jejich největší výhodou je snadné použití! Jejich ceny jsou pro zákazníka atraktivní a jsou vyrobeny z opravdu kvalitních materiálů.

Výběr barvy rolet do interiéru

Pokud chcete, aby váš interiér působil útulně a teple, rozhodněte se pro rolety v teplých barvách. Budou vhodné do kuchyně a obývacího pokoje. V místnostech s okny orientovanými na jih a západ jsou nejlepší volbou moderní rolety ve studených odstínech. Jsou ideální do kanceláří a místností, které se během dne hodně zahřívají.

Pokud jsou okna dřevěná, měly by být žaluzie v neutrálních barvách. K bílým a plastovým se naopak budou hodit moderní žaluzie ve světlých barvách.

Měly by být v neutrálních barvách.

Tmavé nebo světlé barvy žaluzií?

Klíčovou otázkou je, že odstín žaluzií by měl odpovídat stylu, ve kterém byl interiér zařízen. Je dobré vědět, že světlejší odstíny propouštějí o 30 % více světla než tmavší odstíny. V případě, že si ceníte zejména soukromí, budou pro vás nejlepší volbou moderní rolety s tmavšími odstíny.