Plissé žaluzie

Počet produktů: 63

Zobrazení 1-24 z 63 položek

Plisované rolety tzv. plissé jsou mimořádně elegantním a funkčním řešením pro okna a balkonové dveře. Díky svému jedinečnému designu a rozmanitosti látek a vzorů jsou oblíbenou volbou v mnoha domech a bytech.

Plisované žaluzie se skládají z harmoniky látky, která se pomocí speciálního mechanismu jemně skládá a rozkládá. To umožňuje regulovat množství světla pronikajícího do místnosti a zároveň poskytuje soukromí.

Jednou z hlavních výhod plisovaných rolet je jejich kompaktní provedení. Ve složeném stavu zabírají žaluzie velmi málo místa, takže nezatěžují interiér a ponechávají více místa na parapetu nebo v blízkosti okna. To je důležité zejména u balkonových dveří, kde je často potřeba volného průchodu.

Další výhodou plisovaných rolet je široký výběr látek a vzorů. K dispozici jsou jak průhledné látky, které umožňují jemný průnik světla, tak zatemňovací látky, které účinně blokují sluneční paprsky. Rolety můžete také najít v různých barvách a vzorech, díky čemuž se hodí k jakémukoli designu interiéru.

Rolletové žaluzie se také snadno udržují. Většinu tkanin lze čistit jemnými čisticími prostředky nebo vysavačem s měkkou špičkou. Díky tomu je lze udržovat v dobrém stavu po mnoho let.

Montáž plisovaných rolet je poměrně jednoduchá a zvládnete ji sami. Žaluzie lze namontovat na rám okna nebo přímo na křídlo balkonových dveří.

Plisované rolety jsou ideálním řešením nejen pro balkonové dveře, ale i pro ostatní okna v domě. Díky svému elegantnímu designu a funkčnosti jsou stále oblíbenější u těch, kteří hledají praktický a stylový způsob, jak ovládat světlo a soukromí ve svém interiéru.

Shrnem lze říci, že plisované žaluzie jsou estetickým, funkčním a snadno použitelným řešením pro terasové dveře. Umožňují regulaci světla, poskytují soukromí, zabírají málo místa a jsou k dispozici v různých provedeních a látkách. Pokud hledáte elegantní a praktický způsob, jak ozdobit balkonové dveře, plisované žaluzie jistě splní vaše očekávání.